| LDCCristi a întrebat:

Am dat rezolutia maxima (1360 x 768). Are ceva? Imi ia placa foc?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Stai linistit! Nu se strica dar prin marirea rezolutiei scade FPS-ul.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Toate rezolutiile inscrise acolo sunt cele normale, ce le suporta placa. Sunt softuri care pot mari rezolutia. Alea fac rau.

| LDCCristi explică (pentru Salontanul):

Ms mult big grin am dat pe ea ca scrie Native (eu credeam inainte ca daca voi da 800 600 va merge mai repede PC-ul big grin ) Deci nu imi scade performanta? Am o placa video Gf 6200 ddr2 pixel shader 4.

| Salontanul a răspuns (pentru LDCCristi):

Nu. Stai linistit! Nu se strica dar prin marirea rezolutiei scade FPS-ul.

| EneCristian a răspuns:

Nu ai probleme dar te fura la fps depinde ce joci daca e un moba sau shoter fps mai bine dai o rezolutie mai mica dar depinde si de cat de buna e placa.

| darkster a răspuns:

Nu se intampla absolut nimic.