| MetalLeader1 a întrebat:

Am dat un reset la pc si in timpul resetului l-am oprit, acum mi se aprinde maxim 20secunde si dupa se stinge iar, face asta in mod repetitiv.

2 răspunsuri:
| Apoka a răspuns:

De ce te mananca in c.u.r sa faci asta *si eu am facut asta si nu mi s-a intamplat asta | Daca il ai in garantie du-te la aia unde ai garantie daca nu du-te la un sediu de reparat calculatoare poate ti s-a ars cv sau nu stiu

| j1NNNx a răspuns:

Poate s-a blocat butonul de restart, incearca sa opresti din spate/tragi din priza (ca sa nu te curentezi) si uita-te la buton, asigura-te ca e ok su nu e blocat