| xt9000 a întrebat:

Am de ales dintre urmatoarele telefoane mobile. lg optimus black, samsung galaxi s, nokia n8 si iphone 3gs.eu sunt mai mult de jocuri.care se potriveste mai bine

Răspuns Câştigător
| ElenaGilb3rt a răspuns:

Eu de la un timp vreau un telefon cu putine radiatii. Eu as zice Samsung galaxy s are putine radiatii, are o gramada de aplicatii si jocuri pe android market.
La iphone nu-ti poti pune ce melodie vrei tu ca sunet de apel, ai numai suntele telefonului. Te vei plictisi de aceeasi tema care va fi mereu. Si in primul am auzit sa softul sau nu stiu exact ce tot de la samung e luat. Deci cele mai bune alegeri ar ramane LG-ul si samung-ul. Acum e alegerea ta care-ti place mai mult ca aspect, jocuri, soft, camera foto ...etc.Sper ca vei face alegera potrivita! happy P.s. Mie nu-mi mai place iphone-ul ca deja a devenit prea cumparat. Adica prea multi il au. Si poate cu LG-ul sau cu Samsung-ul (depinde pe care il alegi) vei fi mai special in grupul tau de prieteni happy Sa ai o zi buna si spor la cumparaturiwinking

3 răspunsuri:
| iChaz a răspuns:

iPhone 3GS e depasit. e vechi (daca era vorba de iPhone 4, mai discutam). Nokia N8, in afara de camera si design.e muci. LG Optimus Black e aproape la fel ca Samsung Galaxy S la performante numa' ca procesorul grafic e mai slab o idee. Dintre cele enumerate, clar Samsung Galaxy S. Cea mai buna alegere.

@ElenaGilb3rt - you make me laugh. happy

| LoveAgain a răspuns:

Iphone 3gs

| ElenaGilb3rt a răspuns:

P.S. Nu l-am vazut pe Nokia n8. El e un telefon bun dar din pacate are o gramada de radiatii. Poate te intereseaza si pe tine asta asa ca iti dau un site cu radiatiile tuturor telefoanelor.http://www.sarshield.com/english/radiationchart.htm