| Cristiyy a întrebat:

Am de ales intre samsung galaxy s2 si iphone 4. Ce sa aleg?

8 răspunsuri:
| Mihai1972 a răspuns:

Mama ce as alege si eu din astea. Eu merge pe Galaxy S2, imi place mai mult decat Iphone 4, bineinteles tie poate nu iti place ca este cam mare! Oricum ai doua alegeri superbe! Bafta!

| Fanatic a răspuns:

Niciunul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Galaxy S II

| KeshaTikTok a răspuns:

Omule, ia-ti iphone4 daca esti plin de fite, si ia-ti galaxy s, daca esti plin de figuri. tot tu esti ala smecher. indiferent ce-ti iei. dar ia-ti mai bine iphone4. eu am dala, metge super OK.

| Ditto a răspuns:

Eu as alege iphone 4 pentru ca e mai nou aparut de piata dar am auzit ca are mici defecte.ca pirderea de semnal.ce rost are sa ai un telefon scump daca nu ai semnal.deci raman la Samsung s2...dar poti sa mai cauti pe net poate aceasta porblema s-a rezolvat deja.si na.cum te duce inima.cati avantaje si dezavantaje.le compari si e doar alegerea ta(uita-te in primul rand la pret)

| TommyLynn a răspuns:

Ai optiunea iPhone 4S?
Nustiu, Daca-ti plac Widgeturile ia-ti Samsung, dar daca vrei sa te dai mare... iPhone.

| AndreiuTeUrmărește a răspuns:

Eu zic ca IPhone 4happy

| electrofreestyler a răspuns:

Mai bine iti iei 4s...e diferenta de vreo cateva milioane fata de iPhone 4. 400-500 lei si e ff ok tongue