| andrey333 a întrebat:

Am de ales intre Samsung Galaxy S2 si IPhone 4... voi ce a-ti alege si de ce?

Funda

Răspuns Câştigător
| stroedaniel13 a răspuns:

Galaxy S2 clar
iphone 4 e mai incet mai mic si mai slab

13 răspunsuri:
| Dope a răspuns:

Recomand S2. Dar recomand şi iPhone 4, eventual, pentru fiţe. Succes!

| andrey333 explică:

Apropo si Nokia Lumia 900

| JeSuisElle a răspuns:

Samsung Galaxy S 2

| Danzell a răspuns:

S2. ai mult mai multe aplicatii gratuite, sistemul de operare este mult mai flexibil, adica il poti customiza, sau chiar schimba.
Este mult mai ieftin.
Acum astept sa sara fanii Apple laughing

| Rakanishuu a răspuns:

IPhone 4, clar. Samsung nici nu se compara cu Apple.

| IulianDornianu61 a răspuns (pentru Rakanishuu):

Ai avut vreodata in mana un s2 si un iphone 4? Eu le-am avut in mana si stiu cum se comporta fiecare. Grafica de pe iphone 4 si puterea de procesare e mult sub cea a lui galaxy s2.

| Rakanishuu a răspuns (pentru IulianDornianu61):

IPhone 4 am avut. Iar Samsung Galaxy s2 stiu cum se comporta. Si nu prea ma intereseaza pe mine ce ai avut tu in mana. Ca in mana poti sa ai si jeg.

| Niiiicu a răspuns:

S2 are procedor dual core si dublu rami

| stroedaniel13 a răspuns:

Iphone 4

Este ceva mai performant si arata mai bine decat samsugul. Totusi adevarul este ca este si mai scump.

| deeeeea1 a răspuns:

S2

| Chrisss23 a răspuns:

As alege S2 pentru ca nu se sparge usor in caz ca iti cade

| cine1cine a răspuns:

Eu aș alege un laptop sau un desktop modest pe care mi-aș fi pus ubuntu 12.04 pe un ssd-card, aș face cel mai rapid pc! Desigur că mi-aș comanda piesele de pe site-uri etc, și le-aș asambla eu, apoi aș instala ubuntu, și aș avea cel mai șmechr pc din lume! Aș invăța cum se umblă pe linux, aș descoperi lumea linux, cum funcționează acest sistem de operare. Cu un telefon ce naiba faci? Stai și te uiți la el cum se incarcă bateria, căci se descarcă imediat! laughing

| HellShadow a răspuns:

Alege SII-ul deoarece e mai performant dpdv hardware si mai costomizabil decat iphone 4.