| GeneralR15 a întrebat:

Am de ceva timp un canal YouTube, am in jur de 50 de videoclipuri, dar nu am.nici 100 de abonați...Cum sa cresc mai repede?

18 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Apeleaza la prietenii tai de pe FB si roaga-i ca la randul lor, sa apeleze la prietenii lor, in felul asta se inmultesc exponential.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe degeaba ai cantitate daca nu ai calitate...
Urmareste si tu youtuberi mai cunoscuti si fura de la iei meserie

| tehno125482 a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite in sfarsit un sfat de la tine cu care sunt si eu de acord!

| anonim_4396 a răspuns (pentru tehno125482):

No vezi, daca mi-ai aratat cum trebuie sa fac, eu invat repede, am aceasta calitate inascuta de a prinde rapid, nu trebuie sa-mi explici de 2 ori daca inteleg laughing

| tehno125482 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu la fel!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa ne dai si noua sa vedem si sa ne dam cu parerea despre canalul tau...

| tehno125482 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=d9l3xdZfkWw
daca nu te ajuta tutorialul tio spun direct!
fa-ti reclama ca nebunul pe unde apuci:pe TPU, pe Facebook si mai departe!
si citeste si materialul asta!
http://promovare-socialmedia.blogspot.ro/......utube.html
uite si un sfat!
Ca sa fii un youtuber cunoscut trebuie sa astepti, totul vine de la sine, ca sa fie videoclipurile mai afisate in descriere pune taguri, deoarece tu la titlu poate pui cum faci o placinta si altul cauta acelasi lucru cu alt nume asa ca tu in descriere pui mai multe titluri care s-au potrivi. Innrest trebuie sa fii activ, sa ai calitate la videoclipuri deoarece lumea cauta content de calitate si nimeni nu se va uita la niste videoclipuri de 720p. Lumea da subscribe daca le place ce faci, daca ai content de calitate, daca ai multe videoclipuri, daca si calitatea audio e buna si daca ai 11 ani nu te gandi ca ajungi mare maestru pe Youtube cu o voce... si tot asa. Nu te gandi la metoda de a creste abonatii prin boost, asta inseamna sa dai bani in continuu si cand nu mai dai pa. Si sa nu crezi ca iei bani din Youtube, poate un dolar dar mai mult nu iei. Nimeni nu se apuca de un channel pentru bani ci din placere. Deci continua cu vieeoclipurile si totul vine de la sine, incearca faza cu tagurile, sa fii activ, si faza cu calitatea video si audio. Si inca ceva, iri recomand ca program de filmat bandicam si camtasia, de editat tot camtasia, sunt si camtasia editor si recorder la pachet.

| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Incearca sa schimbi continutul. M-am uitat la cateva clipuri si m-am cam plictisit sincer. Daca iti place fotbalul. presupun ca deja cunosti cam tot despre el si acele topuri/liste sunt cam inutile. Daca iti place asa mult fotbalul, incearca sa faci vloguri sau sa te filmezi jucand fotbal pe pc/in realitate.

| VidaAdrian a răspuns:

Pentru a creste un canal de Youtube de succes este nevoie sa intelegi anumite lucruri, precum ar fi algoritmul de la YouTube.
Am creeat un curs complet, pas cu pas unde iti arat cum sa iti creezi, personalizezi si cresti canalul de YouTube cu 20 de metode eficiente. Daca te intereseaza si vrei sa ai un canal de succes intra aici:
https://www.udemy.com/......utubeusor/

| lili67tmp a răspuns:

Ai 50 de videoclipuri si nu ai nici macar 100 de abonati?
Fara suparare dar parerea mea este sa te lasi de YouTube.Adica daca oamenii te placeau crestea si numarul abonatilor. happy

| tehno125482 a răspuns (pentru lili67tmp):

Te-ai gandit ca poate nu-i destul de cunoscut?

| GeneralR15 explică (pentru lili67tmp):

Nu...Faza e că nu prea ajung la oameni ca sa le placa...Vizionări puține.

| tehno125482 a răspuns (pentru GeneralR15):

Frate ai canalul pe data de 13 mai 2017!
mai bine renunti