| TheSpecialOne a întrebat:

Am de curand un Samsung Galaxy S+. Cum pot sa fac cablul de date sa mearga deoarece nu reusesc? Si este posibil sa downloadez jocuri android pe computer iar apoi sa le transfer pe mobil prin cablu sau bluetooth?

2 răspunsuri:
| cata416 a răspuns:

Si eu am s plus. Intra in Setari apoi la wireless apoi la usb si bifeaza "in masa". Apoi cand o sa conectezi usb ul o sa mearga. Funda

| vladlove123 a răspuns:

Intra in setari, selecteaza aplicatii, si apoi debifeaza depanare usb cand ai deja usbul in pc, funda