| Xenoverse a întrebat:

Am de gand sa cumpar un card micro sd pentru telefonul meu Samsung galaxy a3, si vreau sa stiu ce card si ce memorie trebuie sa aiba un card sd, ca sa se potriveasca telefonului meu?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Maxim 64 de Gb.

| StefanCosmin a răspuns:

Uita te pe gsm arena si îți zice la memory -SD card-max. memory

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ce cumperi. Sa fie card de memorie SD-HC

| RB26DETT a răspuns:

Telefonul tau suporta carduri microsd de pana la 64 gb inclusiv! http://www.altex.ro/......0-48mb-sec aici ai o recomandare, ieftin si bun, viteza de transfer este buna, cand iti cumperi un card este de preferat sa-l cumperi nu numai dupa capacitate ci si dupa viteza de transfer deoarece un card cu o viteza mica de transfer iti va face telefonul sa se miste mai greu!