| MBAAA a întrebat:

Am descarcat de curand un fel de program numit BrotherSoft si nu stiu cum sa scap de el. In principal, as vrea sa scap mai ales de toolbar. Ma poate ajuta cineva?

10 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Il dezinstalezi, la instalare daca erai atenta debifai optiunea toolbar

| κλάους a răspuns:

Pai Toolbar-ul este pe Internet Explorer...ok, deci, scapa intai de Internet Explorer si descarca Google Chrome ca e mai bun. Daca nu vrei sa descarci alt browser intra in Internet Explorer si dai click dreapta pe bara de sub adresa URL si acolo scrie numele la Tolbarurile pe care le ai. Dai click pe BrotherSoft si gatawinking

| fanJBfan a răspuns:

Da la control panel la program si la program and features si de acolo dezinstalezi tu ce vrei apoi stergi din telefon.

| predafloryn a răspuns:

Ii dai la tools-toolbar-si apesi click unde scrie brothersoft.

| MBAAA explică:

Am Google Chrome, am intrat in control panel, add or remove programs si nu vad niciun program care are vreo legatura cu BrotherSoft

| TheSniper a răspuns:

Din control panel
add and remove programs

| TheSniper a răspuns:

Din control panel
add and remove programs.ai inteles?

| Madalina_1178 a răspuns:

Dai la control panel si dupa la add or remove programs il gasesti acolo dai click pe el si dai remove. :p funda?big grin

| prajithurel a răspuns:

Start > control panel > add or remove programs> il cauti in lista > remove. nici mie nu imi place chestiile de la brothersoft ca iti baga in plus mai multe decat vrei

| CatalainSauSPK a răspuns:

Sstart->controlpanel->add or remove programs si gasesti acolo tot ce vrei sa stergi