| Xgamer8 a întrebat:

Am descarcat driver pack solution și am dat sa-mi configureze automat laptop-ul și când a ajuns la descărcarea driver-ului de la placa video s-a blocat. Ce pot face. Sta la 85 % de 1 ora și nu se mai incarca

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Il restartezi si iti instalezi driverele din pagina fabricantului. Driver Pack e bun cand nu ai driver de net si nu te poti conecta. Driverele sunt utile dar nu sunt semnate digital si nici Microsoft nu le da credit. In concluzie ai ales cel mai rau mod de a instala driverele. Bafta

| Ensiferum a răspuns:

Probabil laptop-ul tau a fost '' designed for '' un anumit tip de windows si tu ai alt windows si driver pack nu are driverul pentru windows-ul tau, vezi pe site-ul producatorului daca gasesti driver pentru windowsul tau.