| LetMeHelp a întrebat:

Am descarcat o melodie de pe un site ciudat si acum cand deschid Google Chrome imi apare ca pagina de pornire alt motor de cautare. In mod normal se deschidea google, iar acum e o pagina ciudata de care nu am mai auzi.
Ce pot sa fac sa se deschida iar cu Google, si sa nu mai apara pagina aceea niciodata?

1 răspuns:
| Deleb a răspuns:

Poate s-a instalat vreo extensie ceva, inainte du-te la setari si dai la extensii, iar daca ai gasit ceva ce nu iti trebuie, elimina-l.
Apoi, ca sa setezi inapoi google ca motor de cautare, tot la setari ->(eu il am in engleza) "On start up" ai 3 bulinutie, la a 3 o bifezi, deschizi paginile setate (e scris cu albastru) si adaugi google, si stergi restul.