| ArianaG a întrebat:

Am descărcat o,,Temă" de pe Samsung Themes gratuită,a arătat că e la,, reducere" de la € 0 și ceva sau 1 și ceva.Ce se întâmplă când se va termina acea,, reducere"? Dacă e descărcată gratuit acum în viitor va trebui să o pălesc?
E și live și s-a descărcat cu un pachet de sunete.

3 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

Să zicem că mergi la supermarket și găsești lapte redus de la 3 lei la 2 lei. Îl cumperi și plătești cu cardul. Ce se întâmplă când expiră reducerea?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru FaraNume1245):

Ii ia un leu de pe card! big grin

| ArianaG explică (pentru FaraNume1245):

Știu că logica ar fi să nu dar unei cunoștințe i s-a întâmplat cu un joc