| carina1296 a întrebat:

Am descarcat programul "detectare plagiat.ro" dar nu imi merege. Adica arata ca se scaneaza documentul dar atat. Il pot lasa 1 ora si e in aceeasi faza. Oare stiti ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| AlexandraSimion a răspuns:

Bună! Și eu am pățit aceiasi problemă. A mers la primele verificări și atât! Îți recomand o nouă instalare. Eu până la urmă am folosit un sistem pe bani, undeva la 10 euro și am primit un raport detaliat și optim. Aceste soluții gratuite nu sunt prea bune din păcate, ce este bun, costă.