| edygman a întrebat:

Am descarcat un Windows 7 sub format.iso si vreau sa il bag pe un stick, dar sa fie bootabil. Am incercat cu 3 programe pana acum, dar cand dau restart, nu imi apare sa bootez, iar in BIOS imi apare sa bootez dupa floppy, dvd-rw sau hdd. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Gabytzu64 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Y4q7Y6m0_As icearca asta

3 răspunsuri:
| elycrissro a răspuns:

Windows Xp, 7, 8 pe USB cu Power ISO
http://www.programepc.com/windows-xp-7-8-pe-usb-cu-power-iso/

| Fast92 a răspuns:

Lasa-mi id tau ca te pot ajuta si cu program bun de facut sticu butabil. si cu biosul.

| Exio a răspuns:

Ar trebui sa ai in BIOS optiunea de a boota de pe USB.