| xZeRo a întrebat:

Am dezactivat Youtube premium in cadrul incercarii gratuite. Cum sterg datele cardului de debit? Multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Din contul de Youtube

https://www.youtube.com/paid_memberships

poti sa iti editezi toate preferintele legate de card si alte alea

| Mosotti a răspuns (pentru suntserios):

Asta duce aici:

https://accounts.google.com/......ninchooser

Duce la logare pe mail google doar.

| suntserios a răspuns (pentru Mosotti):

Daca esti logat pe Youtube premium ar trebui sa te duca unde trebuie... in fine, cel putin la mine de acolo am control la cardurile cu care am contul de Youtube

| Mosotti a răspuns (pentru suntserios):

Atunci aia e, o duce, pe mine m-a dus unde m-a dus, dar nu-s logat la premium, cert e ca subiectului nostru nu ii merge ce au zis toti.

| kb9 a răspuns:

Intri pe Google Play/Magazin Play, deschizi meniul, apesi pe "Cont" > Metode de plata si ai acolo stergere, o sa te redirectioneze pe un site google de pe care o sa-l poti sterge.

| xZeRo explică (pentru kb9):

Stergere nu imi apare. Probabil pentru ca beneficiez in continuare de beneficii si s-ar putea sa pot sterge atunci cand se incheie perioada respectiva.

| xZeRo explică:

Am intrat pe contul Google si imi cere sa adaug alta metoda de plata pentru abonamentele respective (Youtube Premium) inainte de a o sterge pe prima. Deci trebuie sa mai astept.