| anonim_4396 a întrebat:

Am dezinstalat facebook-ul si nu mai pot sa il instalez ca imi da eroare si spune sa actualizez softul dar nu pot sa il actualizez pentru ca sistemul ocupa 3.11 GB si am nevoie de 1, 06GB pentru actualizare. In telefon nu mai am aproape nimic dar ocupa sistemul enorm. Ce sa fac? De ce nu merge instalat facebookul(l-am dezinstalat ca nu mai mergea bine). Va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar folosesc windows phone -Nokia lumia 530 si Clean Master nu este ...alte variante?

| Kizei a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti sa incerci mai multe aplicatii gen Clean Master dar cel mai probabil tot asa o sa ramana.

| Xulescu006 a răspuns:

Incearca sa descarci Clean Master, daca nu il ai deja, si mai recuperezi de acolo memoria. Asa mai face si telefonul meu, poate iti functioneaza happy.

| kidu1 a răspuns:

Incearca din control panel