| profil6568923 a întrebat:

Am doua calculatoare si amandoua se deschid singure.
Asta se intampla de vreo doua zile de cand pe amandoua am instalat Windows 8.1.
Ce as putea face?
Inchid calculatorul si dupa un anumit timp,poate fi o ora,doua,sau mai mult, 6-7 ore se deschide singur.Asta se intampla cu ambele calculatoare.

5 răspunsuri:
| ZeroDiferit a răspuns:

Ai cumva UPS pus la ele?

| profil6568923 explică (pentru ZeroDiferit):

Nu stiu ce este UPS.
Inainte aveam Windows 7 si nu aveam problema asta.

| profil6568923 explică (pentru ZeroDiferit):

Am vazut ce este UPS.
Nu am.

| aLψη a răspuns:

Pai daca ai acelasi windows pe ambele calculatoare normal ca asa face, fiindca te identifica aia de la Microsoft, deci ai face bine sa dezinstalezi win 8 de pe unul dritre pcu-ri

| profil6568923 explică (pentru aLψη):

Ce treaba are ca este acelasi sistem de operare?
Pana acum aveam Windows 7 pe amandoua.