| CodreanuC a întrebat:

Am doua intrebari, in functie de raspusuri voi pune a treia.
Voi puteti sa prindeti toate scenele dintr-un video informativ pe Youtube, in special cele la care se schimba de la cadru la cadru aproape constant? Reusiti sa intelegi ceva din aceste video-uri explicative in engleza?

4 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Da.

| Wr3nch a răspuns:

Da, nu e greu.

| Algo098 a răspuns:

Este un add-on http://www.mrfdev.com/enhancer-for-youtube care permite micsorarea vitezei de redare.

| Mandeliu a răspuns:

Da, acum depinde si de ce video-uri vorbim. Nu poti sa retii tot din prima in orice caz, dar de inteles tot sigur.