| maricel a întrebat:

Am doua placute: DDR2 de 512MB 533 Mhz, si DDR2 de 1GB 667 Mhz. In sloturi se potrivesc, dar nu stiu daca impreuna merg! Stie cineva?

2 răspunsuri:
| greenmile00 a răspuns:

Da, merg impreuna, numai ca vor functiona amandoua la frecventa celei mai mici, adica la frecventa de 533MHz

| mariusrap a răspuns:

O sati mearga dar cea d 667 o sa coboare la 533 in rest o sati mearga sau la cat lucra ddr2? ca nu m-am prea iteresat dar o sati mearga app cate sloturi ai pe placa d baza?