| WalterWhite a întrebat:

Am downloadat Mafia 2 varianta Skidrow, merge perfect pana imi scade viata aproape de zero. Cum pot sa rezolv provlema? Funda X:X

13 răspunsuri:
| WalterWhite explică:

Am copiat alt crack si acum merge.

| thepunusher a răspuns:

Fii mai explicit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema si mi-se vede in ceata cand intra prietenul lui gras cu masina in oras sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa chapter 3 nu mai scade! Eu am terminat jocul si e destul de greu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa chapter 3 nu mai scade!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai nu stiu care e problema la tine. dar am si eu o problema asemanatoare... mi se vede in ceata...ca si cum ar fi bataile inimii.si la un moment dat. mi-a dat unu 2 pumni.acolo am ramas.si a trebuit sa ies din jochappydc?crying pls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o problema asemanatoare.Am instalat jocul si imi spune ca nu am "binkw32. dll was not found", ce trebuie sa fac ca sa imi mearga?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu l-am instalat si imi zice ca imi traba ximput3_1 dll ce e aia si cum sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ximput3_1 dll e d la directx

| mihnealuca a răspuns:

La inceput imi aparea si mie,iti apare pentru ca la inceput, nu poti manca alimente din frigider, dupa cateva misiuni, o sa te lase sa poti manca din frigider, si nu ti se va mai intampla...

| marius_6248 a răspuns:

Joaca in continuare pana iti creste viata, aceeasi problema am avut-o si eu si nu stiam de ce... daca joci la un moment dat iti da viata si totul revine la normal.

| SWT a răspuns:

Pentru toti cei care le da eror (dll) intrati pe google si dupa instalti acel dll si va merge happy

| superalin112 a răspuns:

Pai daca treci de cateva misiuni no sati mai apara