| amorezul17 a întrebat:

Am downloadat un film si se vede de zici ca e brightness si gamma la maxim... si sunt la low de fapt aproape la 0 amdoua si nu stiu ce are se vede foarte alb.Mentionez ca toate filmele sau orice iau sa ma uit in bsplayer sau pe vlc sau altele ca mai am inca 2 tot asa se vede.

2 răspunsuri:
| MiHaiTzAAA1997 a răspuns:

Ai incercat sa redownloadezi filmul? Ce fel de monitor ai?

| amorezul17 explică (pentru MiHaiTzAAA1997):

Am 5-6 filme si toate se vad la fel si problema nu e de la monitor ca monitorul merge bine, si daca ma uit pe youtube sau altele totul e normal se vede perfect doar in playere nu se vede.