| Narutoxxx a întrebat:

Am dus calculatorul la un informatician sa imi puna Windows 8.1. Insa, imi scrie ca nu este activat. Cand dau proprietati, imi scrie ca windows nu este activat, dar nu si un termen in care sa-l activez... Daca il las asa, o sa mi se blocheze dupa o perioada de folosire? Sau pot sa-l folosesc si daca nu mi l-a activat?

3 răspunsuri:
| dorin1990 a răspuns:

Salut! exista activator pentru win 8, citeste acest link, daca nu gasesti pe file list si este usor de activat.http://pefelie.net/......ation-key/

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

De ce nu il suni din nou?