| drthrax2013 a întrebat:

Am dus in garantie o placa video, vineri se fac 15 zile de cand am dus produsul la garantie si nu am primit nici un raspuns pana acum, vineri daca nu primesc raspuns pot sa ma duc la ei sa le cer fisa de negatie?

3 răspunsuri:
| EMKing a răspuns:

Ai predat produsul către garanție în magazin sau direct prin curier, daca l-ai predat direct din magazin poți cere acea foaie de negație, dar dacă l-ai predat prin curier, din câte știu trebuie să treacă 15 zile de când au ajuns la ei.

| drthrax2013 explică (pentru EMKing):

Am predat direct la service, vineri este a 15-a zii si ultima zii, o sa incerc sa vorbesc la telefon cu eMAG daca nu rezolv nimic o sa ma duc luni la ei

| EMKing a răspuns (pentru drthrax2013):

Pai, vineri este a 15-a zi de când ai produsul predat sau a 15-a zi de când a ajuns produsul la ei? că e o mică diferență.