| anonim_4396 a întrebat:

Am facut 5000 de prieteni pe facebook dar nu ma poate urmari nimeni, daca imi da cineva cerere spune ceva de genu ca nu mai pot primi cereri pentru ca am ajuns la limita... de ce?! eu stiam ca atunci cand ajungi la 5000 se activeaza automat optiunea aia cu urmaritori.
Nu o pot activa eu am intrat la setari si nu apare nimic de follow.
funda!

1 răspuns:
| dancenyng a răspuns:

Pai nu o sa-ti mai apara nimic. Nu crezi ca sunt indeaujuns si 5000?