| gtaandrei a întrebat:

Am facut contract cu rds pentru 1000mb\s prin fibra optica.Imi dau si router? Daca nu spuneti-mi un router.

Răspuns Câştigător
| gtaandrei explică:

Cei de la rcs i ti dau ei router custodie si il instaleaza si il configureaza ei.

5 răspunsuri:
| addya a răspuns:

Primesti si router dar pentru el platesti in fiecare luna o taxa cred de 5 lei, eu iti recomand netis nu conteaza modelul se instaleaza foarte usor si il gasesti in magazine cu preturi incepand de la 50 de lei

| florescuandrei a răspuns:

Cel mai bun router ca viteza dupa parerea mea este ASUS RT-N10E sper ca am putut sa iti fiu de folos!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu i ti lua tu router că primesti de la ei, ei doar routerul lor il configurează nu ce "bombă" de ruter ai tu.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mersi pentru fundă, cum ai rezolvat situatia?

| gtaandrei explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mi-au dat ei