| nashu40 a întrebat:

Am facut o greseala. La directorul "Users" de pe partitia C am dat proprietati si la "Atribute" am bifat "Hidden" si apoi apply. Logic,a disparut directorull "Users",dar odata cu el si tot ce aveam pe desktop,in afara de My computer si Recycle bin. Va rog mult sa-mi spuneti cum sa procedez ca sa-mi reapara fisierele ascunse si toate cele care au disparut, pentru ca pe desktop aveam fisiere foarte importante.
Am incercat un Sistem restore dar nu a aparut tot, unele documente nu mai apar. Mentionez ca am windows 7 home premium.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Asa e cand te mananca undeva!
http://www.google.ro/#q=show+hidden+files