| bmerry a întrebat:

Am facut o precomandă pentru iPhoneX pe evomag, iar ulterior am verificat recenziile lor de pe Facebook. Aparent sunt foarte multi clienți nemulțumiți de serviciile lor, in special din pofida faptului ca "serviciul lor de garanții este groaznic". Ceva păreri? Credeți ca ar trebui sa ridic comanda?

Răspuns Câştigător
| iAMVi a răspuns:

Este amintit ca fiinf un magazin prost, chiar si celor de la Zona IT au fost "urecheati" de multe ori pe preaba asta cand le faceau reclama, acum cine stie...
Am renuntat si eu sa iau de la ei desi uneori ma gandeam sa o fac, intereseaza-te de garantii daca sunt seriosi

3 răspunsuri:
| snzpaul a răspuns:

Evomag e o firmă cunoscută, am comandat de la ei un îndepărtor de scame și nu am avut probleme. Oricum, rămân pe ideea că eMag sunt cei mai buni, drept urmare: dacă ai posibilitatea să stornezi comanda și să achiziționezi produsul de la ei, FĂ-O!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa renunți la iPhone X, ia-ți un Note 8.
/ *fraier* /

| samiZiciPompier a răspuns:

Incearca eMag ca-s mai ok. Am luat de la ei un tel care nu mi-a placut si am primit banii inapoi, fara sa aiba vreun defect.