| TeoD2017 a întrebat:

Am facut o prostie pentru ca am uitat parola..Am intrat in fereastra cu reboot al pc-uli (nu stiu cum se numeste) si am dat la security ceva cu change password.Acum de fiecare data cand deschid pc-ul imi apare sa scriu parola si dupa imi apare:
Reboot and Select proper Boot Device or insert boot media in selected boot device and press a key! Ce trebuie sa fac sa ies din chestia asta?

2 răspunsuri:
| AnoAnonima0 a răspuns:

Apasă Caps Lock și baga parola din nou dar daca nu o mai știi îți schimbi Windowsul.

| Crackman a răspuns:

Din pacate daca ai ajuns la stadiul ala, pc ul asteapta sa ii introduci un cd, stick cu windows nou pe el pentru reinstalare...