| antohianda a întrebat:

Am facut pe Facebook la profil cronologie de aia si acum parca nu-mi mai place. Cum sa o sterg ca sa am un profil normal?

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu mai poti sa revi la vechea pagina! De ieri timeline este permanent.

| BroascaCuElice a răspuns:

Nu poti

| AlexandraAndaSufletel a răspuns:

Am aceeasi problema, sper sa putem reusi sa scapam de elhappy

| Bobbb a răspuns:

Nu se mai poate sterge... chiar daca nu o faceai tu, o faceau astia de la facebook automat. toate profilurile o sa arate asa... naspa stiu sad

| antohianda explică:

Deci...AlexandraAndaSufletel. nu putem sterge asta.ce prostie!