| anonim_4396 a întrebat:

Am facut poze cu un telefon la anumite operatii in constructii, adica cum arata inainte si cum arata la final dar problema este ca am cam amestecat pozele.Cum pot sa le aranjez in folder in ordinea pe care o doresc?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Adaugi o coloană la proprietățile de afișat ale folderului (în afară de tip și nume fișier, dimensiune, dată etc.) și anume alegi „data creării" apoi apeși pe capul acelei coloane, pentru a le sorta în ordine, în funcție de acel parametru.