| RubenBur a întrebat:

Am făcut săptămână asta upgrade la soft cu programul Sony PC pe un Sony experia x8. De atunci telefonul merge foarte greu, are multi rami ocupați. Am scos master clean si când dau optimizare îmi arata ca curata cam 30 de mb. Pot cumva sa revin la softul anterior? Dau fundă.

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Ce naibii o fi pe telefonul ala nu am idee. Scoate aplicatiile gen master clean sau ce balarii mai ai, antivirusi si restul. Lasa cel mult un stimplu task killer si atat.
2. Ce android aveai inainte?