| hariton1996 a întrebat:

Am facut serverul meu privat de metin2 prin hamachi, il pornesc, cind sa intru pe server arata conectare in progres care e problema?

4 răspunsuri:
| Parker a răspuns:

Cred ca e login bug.Intra pe http://4metin.ro, fa-ti cont si pune intrebarea la sectiunea "Intrebari si raspunsuri"

| Rooby a răspuns:

Asa mi se intampla si mie...nu mai stiu exact ce am facut dar am vazut un tutorial pe net. uite pe situ asta www.tutorialonline.org

| Farazahar20 a răspuns:

Salut daca aveti vreo problema va pot ajuta eu, ma puteti contacta la id meu de mess: mryn_boss doar pentru probleme"! la servere de metin2

| d3s7r0y a răspuns:

Iti faci serverul de la capat...sau dai add la idu' meu [d3s7r0y] stiu sa fac servere tongue