| Claudia45 a întrebat:

Am făcut un cont de Netflix acum jumate de an cu emailul lu sora mea și numărul ei de telefon.
Acum am uitat parola.
Adică dintr-o data nu a mai mers.
Emailul nu-l mai are și am încercat sa recuperez contul, nu nr de tel dar zice ca nu e asociat... dar banii încă iu ia de pe card.
Mai pot sa îl recuperez?

Răspuns Apreciat de Editori
| Lady70 a răspuns:

Asemenea anomalii apar adesea. Cel mai sigur este sa intri pe pagina oficiala, la sectiunea de contact si sa discuti in mod direct cu un administrator. Ei au comenzi speciale si pot avea acces si la parole sau conturi.
Sa-i explici mai ales ca banii se retin de pe card si tu nu poti intra.
Succes!