| AlhghgfgdgAlxfr a întrebat:

Am facut un cont google (Gmail) si zice: pentru a activa contul dvs. Cont Google, accesaţi e-mailul şi vizitaţi adresa URL de verificare furnizată. "
Ce sa fac? Ajutor! Funda

3 răspunsuri:
| RooTer a răspuns:

Intra pe id-ul unde ti-ai facut contul si verifica daca ai primit mailul ce ti lau trimis eihappy

| Baltatescu_Viorica_1958 a răspuns (pentru RooTer):

Nu am primit emailul pe care l-au trimis si nu ma pot loga pe cont

| Baltatescu_Viorica_1958 a răspuns:

Am facut un cont Gmail si nu pot sa ma loghez la el, pentru ca nu gasesc mesajul de confirmare. Cer ajutor?