| DenisIonut01 a întrebat:

Am facut un cont la yahoo acum ceva timp si m-am inregistrat la yahoo dar dupa un timp am dat dezactivare si acum nu mai pot intra pe el, contul de fb e blocat. cum pot sa sterg fb acela?

2 răspunsuri:
| w1NNNd a răspuns:

Https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

Nu mai intri pe contul tău 14 zile, dupa 14 zile gata sa zis cu contul tau;)

| DenisIonut01 explică (pentru w1NNNd):

Problema este ca nu pot intra pe facebook nu stiu ori din cauza email-ului ca e dezactivat ori parola nu am scris-o bine si nu pot intra la yahoo mail ca zice ca numele de cont e liber si il pot folosi pentru imi crea o adresa noua