| king5151 a întrebat:

Am facut un contract online cu Digi acum o saptamana si ceva si nu au venit nici pana azi, am mai sunat si am 2 cereri pana acum. Voua in cat timp v-au instalat serviciile?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dureaza cel putin 2-3 saptamani.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Salut,

Si mie mi s-a intamplat asta mereu cand m-am mutat. Mereu a durat 1-2 saptamani si am facut vreo 2 cereri.

Intr-un final, au venit... deci ce poti face tu ar fi sa astepti sau sa suni iar la ei.

Desigur, in unele cazuri vin si mai repede.

| Frank51 a răspuns:

Am făcut recent abonament, am ridicat de la un sediu cartela sim, a doua zi.