| cosminache a întrebat:

Am facut un site cu webhost gratuit. Dar nu stiu prea mult HTML si nu stiu cum sa adaug un video de pe YouTube. Folosesc Adobe Dreamweaver.

2 răspunsuri:
| robbytz11 a răspuns:

Da'mi un mesaj pe prvat cu id tau si te invat eu

| EmsityProtocol a răspuns:

Îți recomand WebPageMaker, A. Dreamweaver e pentru profesioniști. Iar codul html a unui video de pe Youtube îl poți pune foarte simplu! Sub orice videoclip de pe youtube există butonul "distribuie". Acolo o să îți apară un tabel si incă un buton cu numele "cod de încorporat". Acela este codul html pentru videoclipuri happy. sper că ți-am fost de ajutor. Fundă?