| tonicarobert a întrebat:

Am facut un test pe speedtest al vitezei de download-upload si am observat diferenta intre pc si telefon

pc
1.9 mb download, 0.7 mb upload

telefon (android)
8.1 download, 0.9 mb upload

ma lamureste si pe mine cineva?

4 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Pcul tau e praf si procesorul / memoria ram nu ii permite un transfer mai mare de 1.9 mb/s.

E si normal, de obicei e exact invers.

Dar iti poti da seama de acest lucru observand vitezele de upload care sunt aproape identice.

PS: Speed test sunt destul de unreliable.

| tonicarobert explică (pentru Seby90):

Pc-ul meu nu este unul dintre acelea pe care le numesti tu praf, crede-ma. Telefonul este un S2 si am facut de multe ori testul si la fel, mai mare pe telefon. Ce e de facut?

| Seby90 a răspuns (pentru tonicarobert):

Spec?

| mnthseby a răspuns:

Wow cred ca ai gresit. mai fa o data testul