| RedBullX a întrebat:

Am facut un video cu sony vegas pro 9 si Render As nu merge adica ia doar o parte din video si o face. avi.
Help sad cum sa faca tot video. avi sa-l pot uploada pe youTube.
Multumesc =)

1 răspuns:
| Baton a răspuns:

Nu te mai da atata peste cap sa il faca pe tot pentru ca probabil programul este trial ceea ce inseamna ca trebuie sa il cumperi sa poti face ce vrei si catvrei cu el... oricum youtube nu accepta decat format video FLV si in nici un caz avi.
asa ca cauta un program care sa iti faca tot video-ul in format flv