| Kakarotto2016 a întrebat:

Am făcut un videoclip și era dat din greșeală pe mut. Se poate ceva remedia?

4 răspunsuri:
| goguPatent a răspuns:

Poti face altul.

Bula
| Bula a răspuns:

1. Extragi sunetul din inregistrarea originala sau altul preferat.
2. Cu un program de editare video se poate adauga sunetul dorit.

| Kakarotto2016 explică (pentru Bula):

Știi cumva numele programului?

Bula
| Bula a răspuns (pentru Kakarotto2016):

Sunt multe programe de editare video cu care se pot face aceste "manevre".
Eu folosesc "Ulead Video Studio", dar exista multe altele, mai mult sau mai putin complexe, pentru aproape orice sistem de operare.