| Skinnypesci a întrebat:

Am facut un videoclip si l-am transferat din telefon in calculator.
Apoi nu mi-a aparut decat sunetul la videoclip si l-am sters pentru a-l mai lua inca odata, apoi la setari am dat din greseala depanare USB si acum nu se mai conecteaza la USB... ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| XpLoD_6585 a răspuns:

Cand conectezi telefonul la calculator printr-un cablu USB iti apar pe telefon cateva optiune, alege Stocare masa (ceva de genu) si o sa mearga dupa.