| Ady21 a întrebat:

Am facut update la facebook pe android. Samsung galaxy core si acum nu se mai incarca. nu mai functioneaza!
Cum revin la versiunea anterioara? stie cineva?

Răspuns Câştigător
| Ady21 explică:

Atunci dezinstaleaza si reinstaleaza aplicatii pe urma te duci in setarile magazin play si blochezi optiunea de actualizare automata a aplicatiilor

3 răspunsuri:
| panther2007 a răspuns:

Du-te in setarii, alege rubrica manager aplicatii, cauta aplicatia facebook da click pe ea si selecteaza dezinstalare actualizari

| Ady21 explică (pentru panther2007):

Nu am aceast optiune, am doar dezinstalare (aplicatia de tot), oprire fortata si stergere date. i-am dat stergere date si tot degeba ca nu sa dezinstalat update-ul...

| Ioana1860 a răspuns:

Sincer,asculta-l pe Panther2007