| Dascalu_Lucian_1998 a întrebat:

Am facut update la windows 10 si am probleme cu wifi-ul. Ma poate ajuta cineva?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Prin upgrade, w10 nu functioneaza corespunzator.Alta este daca ar fi instalat direct.Pe pc/laptop.Revino la ce ai avut inainte.

| K0sti a răspuns:

Si ce probleme ai, sau trebuie sa ghicim! Nici intrebari nu stiti sa puneti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,te ajut.Intoarcete la win 7 sau ce ai avut. Eu de trei ori am bagat win 10, am migrat din win 8 original. Win 10 inca are destule baduri si cred ca este un win nereusit.NU merge bine, trebuie sa aiba ceva si pana se rezolva, dureaza. Poate ca nu se mai rezolva deloc.

| Dascalu_Lucian_1998 explică (pentru anonim_4396):

Am reusit sa rezolv problema.Am luat ultimul update de pe site-ul driverului. Mersi oricum de ajutor.