| Riciard a întrebat:

Am formatat (cred) un stic pentru putea instala in calculator kali linux si am renuntat inainte sa il instalez.
Dar dupa am observat ca din 16 gb mai am 2 gb si am reusit sa il fac sa am 16 din nou dar telefonul nu il mai detecteaza putin ajutor imi spune memoria usb este goala

3 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Fal cu calculatorul formateazal din nou

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Fal cu calculatorul formateazal din nou Pentru ce iti trebuie pentru tel sau pc'?

Ai incercat sa faci USB boot-abil de pe telefon? Foloseste mai bine un PC. Cu Unetbootin sau PenDriveLinux faci USB boot-abile cu Linux fara probleme. Daca nu poti cu USB, cumpara pur si simplu un DVD gol apoi descarca CDBurnerXP si faci DVD-ul boot-abil selectand imaginea ISO, fisierul cu Kali Linux pe care l-ai descarcat.