| Sk21 a întrebat:

Am fost logata pe Instagram cu Facebook. Si din greseala am anulat de pe Insta asocierea cu Fb. Si acum cand dau sa intru iar cu Fb ul imi cere sa fac alt cont de insta. Contul de insta inca exista. Dar nu mai merge sa intru pe el. Imi puteti spune daca mai pot sa intru pe contul meu de insta? Si daca da, cum?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, poți, prin resetarea parolei: https://www.instagram.com/accounts/password/reset/
Vei primi prin e-mail o legătură cu ajutorul căruia îți vei modifica parola, apoi te vei putea autentifica cu numele tău de utilizator și parola pe care tocmai ai schimbat-o. Succes!

| Sk21 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc frumos!?

4 răspunsuri:
| tigru1 a răspuns:

Logheaza-te cu numele de la Instagram care il ai si parola care o ai
follow me : codrutpredoi1

| anonim_4396 a răspuns (pentru tigru1):

Aberezi! Contul nu are încă asociată o parolă. Tocmai asta-i problema!

| Sk21 explică (pentru anonim_4396):

Nu ai inteles ce s-a intamplat