| MDE94 a întrebat:

Am fost suspendat de pe TPU pe alt cont? cum pot folosi din nou contul acela?(daca incerc sa pun o intrebare nu ma lasasad)

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Peste o luna, poti sa scrii o cerere de reactivare a contului la "Contact" sau direct Ralucai prin intermediu mesajului privat. In caz daca n-o faci, contul tau va ramane blocat.winking Bafta! day dreaming

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

O sa-l poti folosi dupa ce iti expira suspendarea, mi se pare ca dupa 30 zile, poti citi raspunsurile la INTREBARI FRECVENTE.

NOname
| NOname a răspuns:

@MDE94, ma bucur, ca ti-am fost de folos.
Bafta in continuare! peace signwinking