| Cristina_Sînziana_1993 a întrebat:

Am galaxy s3 mini si l am bagat la incarcat aseara iar de dimineata am vazut ca nu pornea si nu mi arata nici ca incarca. ce s-a intamplat si ce pot face cu el?

Răspuns Câştigător
| Rulz_RobotzEl_1990 a răspuns:

Am patit si eu asta, lasa-l toata ziua la incarcat iar dupa incearca sa-l pornesti

4 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Scoatei bateria si lasa-l 30 de minute fara baterie o pui la loc si il pornesti

| Rawr22 a răspuns:

Daca nu merge nici dupa ce il lasi o zi intreaga te sfatuiesc sa mergi cu el la service daca mai ai si garantie.

| Lizzuk a răspuns:

S-ar putea sa fie ceva in neregula cu incarcatorul (firele se rup destul de usor) deci daca poti, incearca sa iti incarci telefonul cu alt incarcator.

| Cristina_Sînziana_1993 explică (pentru Lizzuk):

Am incercat si tot nu merge