| ClaSiU a întrebat:

Am gasit in supermarket un Iphone 4 A1332... vreau sa il decodez sa nu mai am probleme cu el...sa nu ma trezesc cu proprietarul la usa. Mentionez ca sunt in Italia acum.

As vrea sa stiu cum as putea sa il decodez (chiar daca e pe bani... dar sa nu coste foarte mult )

1 răspuns:
| Tanasa_Moldovan_1987 a răspuns:

Gasesti tutoriale pe idvice.ro cu tot ce trebuie sa faci cu un iphone sa ii schimbi ios-ul si sau sa il decodezi. un sfat: inainte de a te apuca de treaba consulta-te cu ceilalti pe forum. poti gresi foarte usor. de multe ori e ireversibil. bafta