| AlexandraBrb a întrebat:

Am gasit o aplicatie super buna care se numeste Fun Call doar ca am efectuat un alel sa vad daca merge si apoi imi spune ca nu mai pot suna. Ce pot face? Si acele jocuri nu merg

2 răspunsuri:
| KatherineTaylor70 a răspuns:

Ștergi aplicațiile care crezi că ți-au dăunat, sau dă backup (resetare la telefon, treci la setările din fabrică). La faza cu backup, ai grijă că îți șterge totul din telefon, și spre binele tău, pune tot ce e mai important în PC și după fă ce ai de făcut. big grin

| AlexandraBrb explică:

Pai am strers-o și tot așa apare