| Acvila149 a întrebat:

Am Huawei p9 dar l-am scapat jos si s-a indoit capacul de pe spate si as vrea sa stiu daca se plate schimba capacul si cam la ce pret at ajunge inlocuirea lui ma refer capacul +inlocuirea in service ca banuiesc ca e greu sa-l schimba eu.

1 răspuns:
| umbra09 a răspuns:

Cauta pe net capacu desfaci 2a surubele si l-ai inlocuit eu am schimbat de capu meu un ecran complet o baterie de tableta am lipit-o singur pe placa de baza difuzorul iarasi happy acum vreau sa-mi schimb camera...